Felle bloemenprint digitale print stof
Deze katoenen bloemenstof met roze, paars, geel, blauw en oranje bloemen en groene bladeren geeft meteen een vrolijke, zomerse uitstraling. Het zachte katoen voelt prettig aan en vormt een fijne basis voor al je creatieve projecten.
Ideaal voor kussens, plaids, kleding of andere accessoires die wat kleur en gezelligheid mogen krijgen. Een vrolijke stof die makkelijk te combineren is en perfect past bij een frisse, speelse stijl.
Duurzaam OEKO-TEX keurmerk
Het OEKO-TEX keurmerk laat zien dat er geen schadelijke stoffen voor het milieu en onze gezondheid zijn gebruikt bij het productieproces. Er worden strenge eisen gesteld voor het verkrijgen van dit keurmerk, daarnaast worden de eisen ook streng gecontroleerd.
Wassen en onderhoud van de digitale print stof
De digitale print stof kan in de wasmachine gewassen worden op 30 graden Celsius. De stof mag niet gecentrifugeerd worden en kan niet in de droger. Het is niet nodig om de stof voor gebruik te wassen. Mocht je de stof waterafstotend willen maken dan is het mogelijk om de stof te impregneren.
